Idea diety

Które owoce najczęściej kupujesz?
(polls)

Sok MonaVie Original oraz suplement diety MonaVie Active są doskonale dobraną pod względem wartości odżywczcyh mieszanką 19 owoców, przetwarzanych w unikalny i opatentowany sposób, opracowany przez zespół naukowców, lekarzy i dietetyków. Wszystkie owoce, wchodzące w skład soku, pochodzą z organicznych plantacji oraz dojrzewały w sposób naturalny w promieniach słońca.

.

Dieta oparta na koncepcji

Równowaga – Zróżnicowanie – Umiar

.

Bogaty skład preparatów pozwala dostarczyć naszemu organizmowi codzienną dawkę energii, regeneruje komórki zniszczone chorobowo, przez co ułatwia powrót do zdrowia, pozwala utrzymać dobrą kondycję i chroni przed niekorzystnym wpływem otoczenia. Owoce wchodzące w skład soku to bogactwo witaminy A, B1, B2, B3, B6, C, E, K, P,  zdrowych kwasów tłuszczowych Omega 3, Omega 6 i Omega 9, jak również wapnia, żelaza, potasu, magnezu, fosforu, miedzi, siarki, sodu i błonnika.

Sok MonaVie Original należy pić 2 razy dziennie, przed posiłkiem, od 60 do 120 mililitrów (1 kieliszek to ok 30 ml), MonaVie Active (suplement diety) należy spożywać 3 razy dziennie po 30 ml. Po otwarciu produkt należy przechowywać w lodówce. Przed użyciem wstrząsnąć butelką ze względu na możliwość osadzania się cząsteczek przetartych owoców na dnie butelki. Pierwsze rezultaty mogą być widoczne już po pierwszych dwóch, trzech tygodniach (dla Original)  i po tygodniu (dla Active) stosowania. Dla uzyskania optymalnego efektu zaleca się picie soku przez dłuższy okres czasu.


Reklamy%d blogerów lubi to: