Pytania

Najczęstsze pytania

Dlaczego jestem uznawany za “aktywnego” przez cztery tygodnie zamiast całego miesiąca?

Definiujemy bycie “aktywnym” jako okres czterech tygodni zamiast całego miesiąca, ponieważ wypłacamy tygodniowe premie, zamiast miesięcznych. (każdy tydzień zaczyna się od Soboty 12:01am (MST) i trwa do Piątku do północy).

Jeśli stanę się nieaktywny, co stanie się zmoim obrotem i organizacją?

Cały skumulowany obrót grupowy będzie zredukowany do zera; aczkolwiek kiedy się zreaktywujesz generując 100 PV, zaczniesz ponownie akumulować obrót grupowy kiedy będą sprzedawane produkty w twojej organizacji pod tobą.

Kiedy mogę oczekiwać zapłaty z tytułu uzyskanej premii?

Tydzień w odniesieniu do premii kończy się w piątek o północy (sobota 8 rano, czasu polskiego). Wszystkie zdobyte premie będą wypłacone po upływie 7 dni.

Kiedy wypłacane są premie zespołowe, jaki obrót jest odejmowany z mojego centrum biznesowego?

Cały obrót w twoim lewym i prawym odgałęzieniu, który został użyty na poczet wypłaconych premii będzie odjęty. Pozostały obrót, za który nie wypłacono premii będzie się w dalszej kolejności kumulował tak długo, jak będziesz aktywny.

Czym jest Automatyczna Wysyłka (AutoShip)?

Ten opcjonalny, bezstresowy program pozwala tobie na ustawienie stałego miesięcznego zamówienia w firmie MonaVie. Twój produkt będzie dostarczany do ciebie regularnie – co cztery tygodnie, po cenie hurtowej. Możesz wstrzymać automatyczną wysyłkę, dokonać w niej zmian albo anulować ją, w dowolnym czasie, dzwoniąc pod numer 00-800-121- 3738 albo wysyłając e-mail na następujący adres: polska@monavie.com. (By zmiany mogły zostać wprowadzone w dniu następnej wysyłki, prosimy o poinformowanie nas o planowanych zmianach przynajmniej dwa dni przed następną automatyczną wysyłką.)

W jaki sposób generuję osobisty obrót – PV (Personal Volume)?

Możesz generować osobisty obrót na dwa sposoby – przez zakupy produktów dokonane przez twoich preferencyjnych klientów oraz przez swoje osobiste zakupy.

Reklamy%d blogerów lubi to: