Pytania o biznes

Dlaczego jestem aktywny przez 4 tygodnie zamiast pełnego miesiąca?

Ponieważ firma MonaVie wypłaca tygodniowe premie, zamiast miesięcznych. Każdy tydzień zaczyna się od Soboty 12:01am (MST) i trwa do Piątku do północy.

Co stanie się z moimi punktami, jeśli stracę aktywność?

Wszystkie zebrane dotychczas punkty z grupy przepadną. Zachowujesz aktywność, jeśli zrobisz osobisty zakup na min. 100 PV (1 paczka) raz na 28 dni lub posiadasz Preferowanych Klientów, którzy łącznie zrobią zakupy na min. 200 PV; lub w dowolnym połączeniu np. Twój zakup na 50 PV (2 butelki) i Twoi Preferowani klienci na 100 PV (4 butelki). Jeżeli ponownie będziesz aktywny, znowu zaczniesz kumulować punkty grupowe.

Co to jest AutoShip (Automatyczna Wysyłka)?

Ten opcjonalny, bezstresowy program pozwala Tobie na ustawienie stałego miesięcznego zamówienia w firmie MonaVie. Twój produkt/produkty będzie dostarczany do Ciebie regularnie – co cztery tygodnie, po cenie hurtowej. Możesz wstrzymać automatyczną wysyłkę, dokonać w niej zmian albo zupełnie ją anulować, w dowolnym czasie. Ustawień Automatycznej Wysyłki dokonujesz przez swoje Wirtualne Biuro. AutoShip (na min. 1 paczkę) zapewnia, że będziesz cały czas aktywny i nie stracisz już uzyskanych punktów z obrotu grupy.

Kiedy firma wypłaca premie?

Tydzień w odniesieniu do premii kończy się w piątek o północy (sobota 8 rano, czasu polskiego). Wszystkie zdobyte premie będą wypłacone po upływie 7 dni.

Jak budować strukturę sieci?

Budujesz 2 gałęzie: prawą i lewą. Nowopozyskanego Dystrybutora ustawiasz zawsze po zewnętrznej stronie lewej lub prawej gałęzi. Raz wrzucasz na lewą stronę, a raz na prawą.

Ilu Dystrybutorów muszę pozyskać?

Pozyskaj wpierw 2 osoby – jedną z prawej drugą z lewej – zostań „gwiazdą”. Pamiętaj, że jest to system duplikacji; musisz nauczyć swoich zasponsorowanych Dystrybutorów jak mają zasponsorować innych. Pamiętaj też, że jesteś osobiście odpowiedzialny za każdego ze swoich Dstrybutorów!! Dążysz do zbudowania organizacji, która będzie miała 20 osobiście zasponsorowanych przez Ciebie Dystrybutorów po każdej stronie.

Czy muszę kupować narzędzia?

Nie, nie musisz. Pamiętaj, że narzędzia MonaVie mają pomóc Tobie w budowaniu Twojego biznesu. Dzięki nim zaoszczędzisz mnóstwo czasu jak również i pieniędzy. Pobierz darmowe narzędzia z >>MonaVieUniversity<<, klikając w odpowiedni dla siebie kraj.

Zapoznaj się z zasadami MonaVie i trybem postępowania:

>>Zasady i Tryb Postępowania – PL <<


Reklamy%d blogerów lubi to: