Strona główna

niezależny dystrybutor
Bartosz Dolinkiewicz id 2637015

Założona w styczniu 2005 r. MonaVie to szybko rozwijająca się międzynarodowa firma, która wytwarza i sprzedaje w systemie sprzedaży bezpośredniej naukowo opracowane produkty najwyższej jakości.
Naszym sztandarowym produktem jest wyjątkowa mieszanka soku pochodzących z najodleglejszych regionów Amazonii jagód açaí z innymi korzystnymi dla zdrowia owocami. Mieszanka MonaVie została stworzona po to, by pomóc Ci prowadzić zdrowe i aktywne życie.

Misją MonaVie jest poprawianie jakości życia ludzi na całym świecie poprzez oferowanie unikalnych produktów, stwarzanie satysfakcjonujących możliwości rozwoju oraz pomoc potrzebującym w ramach inicjatyw dobroczynnych.

Spróbuj MonaVie – zakup pierwszą butelkę i jeżeli nie odczujesz żadnych pozytywnych zmian, nie kupuj więcej MonaVie; jeżeli natomiast jak setki tysięcy zadowolonych Klientów będziesz czuć poprawę – udowodnisz sobie, że warto być z nami i zostaniesz naszym kolejnym usatysfakcjonowanym Konsumentem, a być może nawet zdecydujesz się być Niezależnym Dystrybutorem.

Kliknij w poniższy link

>>ZAKUP<<

Rezultaty osiągnięte przez MonaVie:

KLIKNIJ I WYSŁUCHAJ
>>PIERWSZE SPOJRZENIE NA MONAVIE<< i >>PREZENTACJA<<

Obecnie poszukujemy kolejnych dystrybutorów preparatów MonaVie w Polsce, Wielkiej Brytanii oraz na terenie Niemiec.

Jeśli jesteś osobą odważną, nie boisz się wyzwań i chcesz zmienić swoją sytuację materialną – świetnie trafiłeś/aś! Nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, aby zostać kluczowym partnerem MonaVie!

Jako Niezależny Dystrybutor MonaVie jesteś przedsiębiorcą, który od pierwszego dnia współpracy dysponuje znakomitym zespołem ds. badań i rozwoju, fantastycznym produktem, który każdemu przynosi korzyści, pełnym zespołem sprzedażowo-marketingowym oraz przyjaznym personelem obsługi klienta, którego celem jest Twój sukces.

Dlaczego firma MonaVie?

MonaVie jest obecna w kilkunastu krajach na całym świecie włączając kraje Północnej i Południowej Ameryki, Azji, Australii, Europy oraz Bliskiego Wschodu. Dynamicznie rozwijamy się na rynkach każdego regionu na całym świecie budując prawdziwie globalną markę.

Firma dopiero wkracza do krajów UE, w tym między innymi do Polski. Oficjalne otwarcie firmy odbyło się w maju 2010 roku natomiast od października 2009 roku funkcjonuje już magazyn produktów z jagody Acai. Już teraz mamy możliwość zapewnienia sobie jednego z czołowych miejsc w polskim, brytyjskim czy niemieckim oddziale firmy i zarobienie dużych pieniędzy, bo jak wiemy z doświadczenia innych firm działających na rynku, osoby, które zapisały się na początku, zaszły najdalej i zarabiają najwięcej. Teraz masz okazję znalezienia się na takiej właśnie pozycji w firmie MonaVie. Jest to najlepszy moment, gdyż firma dopiero wchodzi na polski, brytyjski i niemiecki rynek. Więc nie czekaj aż inni zrobią to za Ciebie, tylko zarejestruj się i zacznij działać, a w przyszłości możesz spełnić swoje marzenia.

Zapoznaj się z >>Globalnym Raportem Wynagrodzeń<<


Co oferuje firma MonaVie:

 • swój własny biznes z minimalnym wkładem własnym – nie musisz zakładać działalności gosp.
 • bardzo dobry system darmowych szkoleń, również prowadzonych przez internet
 • rozwijanie umiejętności sprzedażowych, radzenia sobie z ludźmi, zarządzania własnym czasem i finansami
 • legalną pracę zdalną, niekolidującą z innymi zajęciami (szkoła, studia, praca na etacie, firma)
 • pracujemy kiedy chcemy i z kim chcemy
 • bardzo dobre wynagrodzenie uzależnione tylko i wyłącznie od naszego zaangażowania i pracy
 • wirtualne biuro, gdzie dokonujemy transakcji i nadzorujemy cały zasięg biznesu
 • materiały reklamowe, gadżety firmowe, odzież firmową, akcesoria marketingowe
 • własną stronę www (www.findsolution.mymonavie.com)
 • fachową i profesjonalną pomoc naszych liderów
 • poznanie wspaniałych ludzi sukcesu, którym zależy na naszym sukcesie
 • przyjemną i miłą atmosferę
 • niezależność finansową
 • wejście do najlepszej struktury, w której działają najlepsi liderzy z branży MLM
 • wypłatę prowizji w każdy piątek czyli 4 wypłaty w miesiącu
 • gamę wspaniałych produktów

Aby sprawdzić jak się zarabia w firmie MonaVie zobacz plik PDF
>>Plan Wynagradzania<<

Reklamy%d blogerów lubi to: